Colin Firth

Colin Andrew Firth

8,5
68 694 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Firth

Niby aktor jednej twarzy, ale ma w sobie coś szarmanckiego, ujmującego. Role, które otrzymuje
pasują do niego. Poza tym to niebywale atrakcyjny mężczyzna.

agis007

No właśnie w tym rzecz. Role, które otrzymuje są dla niego. Sama mam poważny dylemat, czy można nazwać dobrym aktorem kogoś, kto zawsze gra podobne postaci, a największa charakteryzacja, jaką miał zrobioną to dłuższe włosy. Sam wygląd nie jest zasługą - po prostu go ma i tyle, w każdym filmie identyczny. To bardziej podpada pod aktora charakterystycznego. Lubię go, ale może obejrzę jeszcze parę filmów i zastanowię się znowu, czy można go nazwać dobrym aktorem.

użytkownik usunięty
cyzia_frey

Grał też Chińczyka ;) jeśli już mówimy o charakteryzacji.
Jest dobrym aktorem, bardzo dba o to, by jego postaci były dopięte na ostatni guzik.
to mi się w nim podoba,
najbardziej jednak bawi mnie jako widza jego dystans do siebie i to, że nie stara się odcinać kuponów od jednej roli, a wręcz widząc, że chcą go w niej szufladkować, deprecjonuje jej znaczenie satyrami granymi w innych filmach.

miał pecha do kilku reżyserii, ale ogólnie jego filmografia jest godna polecenia.

agis007

A mi się wydaje, że on potrafi zagrać każdą postać. Jest bardzo oszczędny w ruchach, ale poprzez mimikę twarzy potrafi pokazać mnóstwo emocji. O tym, że jest atrakcyjny nawet nie trzeba mówić, wystarczy na niego popatrzeć :)

nieznajoma88

No jest atrakcyjny i to bardzo :) polecam obejrzeć film "Diabelska przełęcz" - tam to już w ogóle jest na co popatrzeć, Colin z brodą wygląda jeszcze lepiej

użytkownik usunięty
karolina922

to jest dość słaby film biorąc pod uwagę reżyserię to, że reżyser nie mógł się zdecydować, czy robić dokument czy fabułę.
Firth grał dobrze, ale nie jest to rola na miarę jego możliwości. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones